ROZGRYWKI:
Babińska Liliana Enea Basket Piła
Bańkowiak Aleksandra KK Rycerze Rydzyna
Bartczak Agnieszka MKS Opalenica
Bąbińska Alicja Enea Basket Piła
Bączyk Urszula ENEA AZS Poznań
Betka Katarzyna KS Play Basket Kraszewice
Biegańska Zuzanna MKS Opalenica
Binaś Oliwia UKS Dream Team Nowy Tomyśl
Brzeska Wiktoria ENEA AZS Poznań
Kaczmarek Weronika UKS Lider Swarzędz
Kaczmarska Zuzanna ENEA AZS Poznań
Kałuża Oliwia KS Play Basket Kraszewice
Karkoszka Wiktoria KS Play Basket Kraszewice
Kasztelan Kornelia MUKS Poznań
Kin Maja UKS Dream Team Nowy Tomyśl
Kleinert Natalia KS Play Basket Kraszewice
Klemczak Anastazja ENEA AZS Poznań
Klimas Zuzanna UKS Dream Team Nowy Tomyśl
KNARKOWSKA GABRIELA Enea Basket Piła
Kobiałko Klaudia Enea Basket Piła
Kobza Marta KS Play Basket Kraszewice
Kołodziejczak Weronika MKS MOS Konin
Konarczyk Natasza ENEA AZS Poznań
Konwinska Barbara ENEA AZS Poznań
Korzeniewska Izabela MUKS Poznań
Kostrzewa Maria KK Rycerze Rydzyna
Kowalczyk Bernadetta KS Play Basket Kraszewice
Kowalska Julia Enea Basket Piła
Krysiak Michalina UKS Dream Team Nowy Tomyśl
Krzewińska Roksana KS Play Basket Kraszewice
Krzymieniecka Gabriela MUKS Poznań
Kubiak Aleksandra UKS Lider Swarzędz
Maćkowiak Zuzanna KK Rycerze Rydzyna
Majchrzak Magdalena MKS Tęcza Leszno
Makieła Oliwia UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp.
Makiewicz Zuzanna MKS Tęcza Leszno
Makowiecka Julia KK Rycerze Rydzyna
Malchrowicz Oliwia MUKS Poznań
Marczyk Aleksandra UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp.
Markiewicz Ada KK Rycerze Rydzyna
Matuszewska Alicja KK Rycerze Rydzyna
Mikołajczak Julia MKS Tęcza Leszno
Mikołajczyk Julia MKS MOS Konin
Pauch Natalia KK Rycerze Rydzyna
Piasecka Malina UKS Lider Swarzędz
Piątek Natalia Enea Basket Piła
Piątkowska Vanessa MKS MOS Konin
Piosicka Wiktoria MKS Tęcza Leszno
Piotrowska Wiktoria MUKS Poznań
Płonka Weronika UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp.
Porębska Amelia Enea Basket Piła
Pozdrowicz Natalia UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp.
Samorzewska Kinga UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp.
Senenko Oliwia ENEA AZS Poznań
Setecka Maja UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp.
Siejakowska Katarzyna ENEA AZS Poznań
Skrzypczak Julia MKS Tęcza Leszno
Sobańska Kornelia MKS Opalenica
Sobiegraj Maria ENEA AZS Poznań
Sosnowska Oliwia ENEA AZS Poznań
Spychała Izabela UKS Dream Team Nowy Tomyśl
Stańczewska Karolina MUKS Kórnik
Strabel Kamila ENEA AZS Poznań
Szarejko Natalia Enea Basket Piła
Szczepańska Nikola UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp.
Szczerba Aleksandra MKS MOS Konin
Szcześniak Martyna UKS Lider Swarzędz
Szczypkowska Maja UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp.
Szekiełda Agnieszka MUKS Kórnik
Szlachta Maria KS Play Basket Kraszewice
Szmajdzińska Aleksandra MUKS Kórnik
Sznajder Aleksandra UKS Lider Swarzędz
Szuba Aleksandra UKS Lider Swarzędz
Szulc Dominika UKS Dream Team Nowy Tomyśl
Szuleta Dominika KS Play Basket Kraszewice
Szuleta Joanna KS Play Basket Kraszewice
Szwarczyńska Olga KK Rycerze Rydzyna