Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica stosunek
1 AZS I Poznań 19 10 9 - 1 5 - 0 4 - 1 825 - 464 +361 1.7780
2 Lider Swarzędz 19 10 9 - 1 5 - 0 4 - 1 715 - 428 +287 1.6706
3 Basket Team Suchy Las 14 10 4 - 6 3 - 2 1 - 4 533 - 612 -79 0.8709
4 UKS Delfin Kłecko 14 10 4 - 6 2 - 3 2 - 3 525 - 624 -99 0.8413
5 UKS Piątka Ostrów Wlkp. 12 10 2 - 8 2 - 3 0 - 5 565 - 761 -196 0.7424
6 MKS MOS Konin 12 10 2 - 8 2 - 3 0 - 5 535 - 809 -274 0.6613
m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica stosunek
1 AZS II Poznań 26 14 12 - 2 6 - 1 6 - 1 1138 - 707 +431 1.6096
2 MUKS Poznań 25 14 11 - 3 6 - 1 5 - 2 1197 - 645 +552 1.8558
3 Dream Team Nowy Tomyśl 25 14 11 - 3 5 - 2 6 - 1 1077 - 818 +259 1.3166
4 Kormoran Sieraków 22 14 8 - 6 4 - 3 4 - 3 1001 - 842 +159 1.1888
5 Tęcza Leszno 20 14 6 - 8 2 - 5 4 - 3 997 - 955 +42 1.0440
6 UKS Victoria Plewiska 18 14 4 - 10 2 - 5 2 - 5 670 - 1033 -363 0.6486
7 OLIMPIJCZYK OSTRÓW 16 14 2 - 12 2 - 5 0 - 7 694 - 1123 -429 0.6180
8 UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. 16 14 2 - 12 1 - 6 1 - 6 664 - 1315 -651 0.5049
m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica stosunek
1 AZS I Poznań 27 14 13 - 1 7 - 0 6 - 1 1209 - 655 +554 1.8458
2 Lider Swarzędz 26 14 12 - 2 7 - 0 5 - 2 1029 - 625 +404 1.6464
3 Dwójka Rogoźno (PK) 22 14 8 - 6 6 - 1 2 - 5 1063 - 974 +89 1.0914
4 Basket Team Suchy Las 20 14 6 - 8 4 - 3 2 - 5 785 - 852 -67 0.9214
5 UKS Delfin Kłecko 20 14 6 - 8 4 - 3 2 - 5 739 - 892 -153 0.8285
6 UKS Piątka Ostrów Wlkp. 19 14 5 - 9 4 - 3 1 - 6 915 - 1037 -122 0.8824
7 MKS MOS Konin 17 14 3 - 11 3 - 4 0 - 7 782 - 1151 -369 0.6794
8 KS Play Basket Kraszewice (PK) 17 14 3 - 11 3 - 4 0 - 7 734 - 1070 -336 0.6860
m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica stosunek
1 AZS II Poznań 14 8 6 - 2 2 - 2 4 - 0 495 - 457 +38 1.0832
2 AZS I Poznań 11 6 5 - 1 3 - 0 2 - 1 451 - 264 +187 1.7083
3 Basket Team Suchy Las 11 10 1 - 9 1 - 4 0 - 5 487 - 715 -228 0.6811
4 Lider Swarzędz 8 5 3 - 2 2 - 1 1 - 1 280 - 250 +30 1.1200
5 Dream Team Nowy Tomyśl 8 5 3 - 2 1 - 1 2 - 1 310 - 300 +10 1.0333
6 MUKS Poznań 8 6 2 - 4 2 - 1 0 - 3 330 - 367 -37 0.8992
m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica stosunek
1 Kormoran Sieraków 18 10 8 - 2 5 - 0 3 - 2 734 - 507 +227 1.4477
2 UKS Delfin Kłecko 17 10 7 - 3 4 - 1 3 - 2 704 - 632 +72 1.1139
3 Tęcza Leszno 15 10 5 - 5 3 - 2 2 - 3 754 - 661 +93 1.1407
4 MKS MOS Konin 14 10 4 - 6 3 - 2 1 - 4 587 - 758 -171 0.7744
5 UKS Victoria Plewiska 13 10 3 - 7 1 - 4 2 - 3 560 - 700 -140 0.8000
6 UKS Piątka Ostrów Wlkp. 13 10 3 - 7 3 - 2 0 - 5 644 - 725 -81 0.8883
m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica stosunek
1 Dwójka Rogoźno 7 4 3 - 1 2 - 0 1 - 1 318 - 204 +114 1.5588
2 KS Play Basket Kraszewice 7 4 3 - 1 2 - 0 1 - 1 256 - 282 -26 0.9078
3 OLIMPIJCZYK OSTRÓW 7 6 1 - 5 1 - 2 0 - 3 334 - 417 -83 0.8010
4 UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. 3 2 1 - 1 1 - 0 0 - 1 126 - 131 -5 0.9618

Newsletter - zapisz się

Partnerzy

ENEA S.A. Wielkopolska Poznań Autostrada Eksploatacja DECATHLON POSNET

Partnerzy medialni

TVP3 Poznań Radio Poznań Głos Wielkopolski