Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

02.10.2022 11:00 BC Obra Kościan - KS Basket Piła-Powiat Pilski 54:116
02.10.2022 17:00 Basket Team Suchy Las - PGE Spójnia Stargard 86:81
04.11.2022 19:30 Basketball Club Biofarm Sieraków - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 98:61
27.11.2022 18:00 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - Wiara Lecha Poznań 67:69

Kolejka II

08.10.2022 18:00 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - Basket Team Suchy Las 88:91
08.10.2022 18:30 Wiara Lecha Poznań - KS Basket Piła-Powiat Pilski 77:54
09.10.2022 15:00 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - BC Obra Kościan 83:64
03.12.2022 16:30 PGE Spójnia Stargard - Basketball Club Biofarm Sieraków --:--

Kolejka III

14.10.2022 19:00 KS Basket Piła-Powiat Pilski - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 106:70
14.10.2022 19:30 Basketball Club Biofarm Sieraków - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl 59:70
16.10.2022 15:00 BC Obra Kościan - PGE Spójnia Stargard 44:71
16.10.2022 17:00 Basket Team Suchy Las - Wiara Lecha Poznań 83:80

Kolejka IV

22.10.2022 18:00 PGE Spójnia Stargard - KS Basket Piła-Powiat Pilski 73:68
22.10.2022 19:30 Wiara Lecha Poznań - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 89:26
23.10.2022 17:00 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - BC Obra Kościan 103:37
23.10.2022 17:00 Basket Team Suchy Las - Basketball Club Biofarm Sieraków 72:59

Kolejka V

30.10.2022 15:00 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - PGE Spójnia Stargard 57:74
04.11.2022 18:00 KS Basket Piła-Powiat Pilski - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl 69:82
06.11.2022 15:00 Basketball Club Biofarm Sieraków - Wiara Lecha Poznań 40:82
22.01.2023 15:00 BC Obra Kościan - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka VI

13.11.2022 15:00 Basketball Club Biofarm Sieraków - BC Obra Kościan 112:46
13.11.2022 17:00 Basket Team Suchy Las - KS Basket Piła-Powiat Pilski 94:65
13.11.2022 18:00 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 84:53
04.02.2023 18:00 Wiara Lecha Poznań - PGE Spójnia Stargard --:--

Kolejka VII

20.11.2022 15:00 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Basket Team Suchy Las 71:82
20.11.2022 16:00 BC Obra Kościan - Wiara Lecha Poznań 39:150
20.11.2022 18:00 KS Basket Piła-Powiat Pilski - Basketball Club Biofarm Sieraków 74:82
30.06.2023 PGE Spójnia Stargard - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--

Kolejka VIII

27.11.2022 15:00 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Basketball Club Biofarm Sieraków 80:87
27.11.2022 15:00 KS Basket Piła-Powiat Pilski - BC Obra Kościan 87:59
27.11.2022 17:00 PGE Spójnia Stargard - Basket Team Suchy Las 74:64
29.01.2023 Wiara Lecha Poznań - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--

Kolejka IX

09.10.2022 15:00 Basketball Club Biofarm Sieraków - PGE Spójnia Stargard 75:77
03.12.2022 18:00 KS Basket Piła-Powiat Pilski - Wiara Lecha Poznań --:--
04.12.2022 15:00 BC Obra Kościan - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
08.01.2023 17:00 Basket Team Suchy Las - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--

Kolejka X

11.12.2022 16:30 PGE Spójnia Stargard - BC Obra Kościan --:--
11.12.2022 17:00 Wiara Lecha Poznań - Basket Team Suchy Las --:--
11.12.2022 18:00 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - Basketball Club Biofarm Sieraków --:--
22.01.2023 15:00 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - KS Basket Piła-Powiat Pilski --:--

Kolejka XI

17.12.2022 17:00 KS Basket Piła-Powiat Pilski - PGE Spójnia Stargard --:--
18.12.2022 15:00 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Wiara Lecha Poznań --:--
18.12.2022 15:00 BC Obra Kościan - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--
18.12.2022 16:00 Basketball Club Biofarm Sieraków - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka XII

30.10.2022 17:00 Basket Team Suchy Las - BC Obra Kościan 94:51
07.01.2023 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - KS Basket Piła-Powiat Pilski --:--
07.01.2023 17:00 PGE Spójnia Stargard - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
08.01.2023 11:00 Wiara Lecha Poznań - Basketball Club Biofarm Sieraków --:--

Kolejka XIII

14.01.2023 18:00 KS Basket Piła-Powiat Pilski - Basket Team Suchy Las --:--
15.01.2023 15:00 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--
15.01.2023 15:00 BC Obra Kościan - Basketball Club Biofarm Sieraków --:--
15.01.2023 17:00 PGE Spójnia Stargard - Wiara Lecha Poznań --:--

Kolejka XIV

06.11.2022 17:00 Basket Team Suchy Las - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 79:54
21.01.2023 11:00 Wiara Lecha Poznań - BC Obra Kościan --:--
21.01.2023 16:00 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - PGE Spójnia Stargard --:--
22.01.2023 15:00 Basketball Club Biofarm Sieraków - KS Basket Piła-Powiat Pilski --:--

Newsletter - zapisz się

Partnerzy

ENEA S.A. Wielkopolska Poznań

Partnerzy medialni

TVP3 Poznań Radio Poznań Głos Wielkopolski