Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

01.10.2022 09:00 MKK Pyra Poznań - Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno 107:46
19.11.2022 10:15 KS Akademia Koszykówki Poznań - Uczniowski Klub Sportowy Mikst Międzychód 65:60
17.12.2022 10:00 MKS Gromy Nowy Tomyśl - RAWIA FERRPOL Rawicz --:--
21.01.2023 13:00 KK Rycerze Rydzyna - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski --:--
30.06.2023 Enea Basket Piła-Powiat Pilski - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka II

08.10.2022 12:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - KK Rycerze Rydzyna 82:105
09.10.2022 10:00 Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno - MKS Gromy Nowy Tomyśl 61:110
21.10.2022 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Mikst Międzychód - MKK Pyra Poznań 52:120
18.12.2022 12:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - KS Akademia Koszykówki Poznań --:--
12.02.2023 15:00 Enea Basket Junior Poznań - Enea Basket Piła-Powiat Pilski --:--

Kolejka III

16.10.2022 10:00 MKK Pyra Poznań - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 135:45
16.10.2022 11:00 MKS Gromy Nowy Tomyśl - Uczniowski Klub Sportowy Mikst Międzychód 104:55
29.10.2022 13:00 KK Rycerze Rydzyna - Enea Basket Junior Poznań 87:98
02.12.2022 20:00 KS Akademia Koszykówki Poznań - UKS Piątka Ostrów Wlkp. 63:71
30.06.2023 RAWIA FERRPOL Rawicz - Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno --:--

Kolejka IV

22.10.2022 11:00 Uczniowski Klub Sportowy Mikst Międzychód - RAWIA FERRPOL Rawicz 61:59
22.10.2022 12:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - MKS Gromy Nowy Tomyśl 84:114
22.10.2022 12:00 Enea Basket Piła-Powiat Pilski - KK Rycerze Rydzyna 60:73
25.10.2022 18:15 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - MKK Pyra Poznań 62:143
15.01.2023 12:00 Enea Basket Junior Poznań - KS Akademia Koszykówki Poznań --:--

Kolejka V

28.10.2022 19:30 KS Akademia Koszykówki Poznań - Enea Basket Piła-Powiat Pilski 68:62
30.10.2022 10:00 MKK Pyra Poznań - Enea Basket Junior Poznań 91:95
30.10.2022 10:00 RAWIA FERRPOL Rawicz - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 91:66
30.10.2022 10:00 Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno - Uczniowski Klub Sportowy Mikst Międzychód 69:53
30.10.2022 12:00 MKS Gromy Nowy Tomyśl - UKS Piątka Ostrów Wlkp. 109:75

Kolejka VI

05.11.2022 13:00 KK Rycerze Rydzyna - KS Akademia Koszykówki Poznań 104:55
06.11.2022 12:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno 84:75
06.11.2022 12:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - RAWIA FERRPOL Rawicz 75:55
06.11.2022 18:30 Enea Basket Piła-Powiat Pilski - MKK Pyra Poznań 77:113
27.01.2023 18:30 Enea Basket Junior Poznań - MKS Gromy Nowy Tomyśl --:--

Kolejka VII

09.11.2022 18:45 Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno - UKS Piątka Ostrów Wlkp. 104:93
12.11.2022 09:00 MKK Pyra Poznań - KK Rycerze Rydzyna 145:45
15.12.2022 18:30 RAWIA FERRPOL Rawicz - Enea Basket Junior Poznań --:--
11.02.2023 11:00 Uczniowski Klub Sportowy Mikst Międzychód - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski --:--
30.06.2023 MKS Gromy Nowy Tomyśl - Enea Basket Piła-Powiat Pilski --:--

Kolejka VIII

19.11.2022 13:00 KK Rycerze Rydzyna - MKS Gromy Nowy Tomyśl 59:87
20.11.2022 15:00 Enea Basket Piła-Powiat Pilski - RAWIA FERRPOL Rawicz 92:89
26.11.2022 10:15 KS Akademia Koszykówki Poznań - MKK Pyra Poznań 38:141
13.01.2023 18:30 Enea Basket Junior Poznań - Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno --:--
28.01.2023 14:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - Uczniowski Klub Sportowy Mikst Międzychód --:--

Kolejka IX

26.11.2022 11:00 Uczniowski Klub Sportowy Mikst Międzychód - Enea Basket Junior Poznań 57:96
26.11.2022 12:00 RAWIA FERRPOL Rawicz - KK Rycerze Rydzyna 70:101
27.11.2022 15:45 MKS Gromy Nowy Tomyśl - KS Akademia Koszykówki Poznań 111:51
14.12.2022 18:45 Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno - Enea Basket Piła-Powiat Pilski --:--
30.06.2023 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka X

04.12.2022 10:00 Enea Basket Piła-Powiat Pilski - Uczniowski Klub Sportowy Mikst Międzychód --:--
04.12.2022 10:00 MKK Pyra Poznań - MKS Gromy Nowy Tomyśl --:--
04.12.2022 15:00 KS Akademia Koszykówki Poznań - RAWIA FERRPOL Rawicz --:--
18.02.2023 10:00 Enea Basket Junior Poznań - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski --:--
22.02.2023 19:30 KK Rycerze Rydzyna - Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno --:--

Kolejka XI

10.12.2022 10:00 Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno - KS Akademia Koszykówki Poznań --:--
10.12.2022 11:00 Uczniowski Klub Sportowy Mikst Międzychód - KK Rycerze Rydzyna --:--
11.12.2022 12:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - Enea Basket Piła-Powiat Pilski --:--
11.12.2022 12:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - Enea Basket Junior Poznań --:--
11.12.2022 12:30 RAWIA FERRPOL Rawicz - MKK Pyra Poznań --:--

Kolejka XII

30.11.2022 18:30 RAWIA FERRPOL Rawicz - MKS Gromy Nowy Tomyśl 82:86
17.12.2022 10:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - KK Rycerze Rydzyna --:--
17.12.2022 12:00 Uczniowski Klub Sportowy Mikst Międzychód - KS Akademia Koszykówki Poznań --:--
18.12.2022 10:00 Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno - MKK Pyra Poznań --:--
18.12.2022 14:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - Enea Basket Piła-Powiat Pilski --:--

Kolejka XIII

09.10.2022 15:00 Enea Basket Piła-Powiat Pilski - Enea Basket Junior Poznań 52:122
20.12.2022 16:15 MKK Pyra Poznań - Uczniowski Klub Sportowy Mikst Międzychód --:--
21.12.2022 19:30 KK Rycerze Rydzyna - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--
22.12.2022 18:00 MKS Gromy Nowy Tomyśl - Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno --:--
28.01.2023 10:15 KS Akademia Koszykówki Poznań - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka XIV

07.01.2023 10:00 Enea Basket Junior Poznań - KK Rycerze Rydzyna --:--
07.01.2023 12:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - KS Akademia Koszykówki Poznań --:--
07.01.2023 12:00 Uczniowski Klub Sportowy Mikst Międzychód - MKS Gromy Nowy Tomyśl --:--
08.01.2023 10:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - MKK Pyra Poznań --:--
08.01.2023 10:00 Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno - RAWIA FERRPOL Rawicz --:--

Kolejka XV

01.10.2022 12:15 KS Akademia Koszykówki Poznań - Enea Basket Junior Poznań 36:85
14.01.2023 12:30 RAWIA FERRPOL Rawicz - Uczniowski Klub Sportowy Mikst Międzychód --:--
14.01.2023 13:00 KK Rycerze Rydzyna - Enea Basket Piła-Powiat Pilski --:--
15.01.2023 10:00 MKK Pyra Poznań - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--
15.01.2023 12:00 MKS Gromy Nowy Tomyśl - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka XVI

21.01.2023 12:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - MKS Gromy Nowy Tomyśl --:--
22.01.2023 10:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - RAWIA FERRPOL Rawicz --:--
22.01.2023 12:00 Enea Basket Piła-Powiat Pilski - KS Akademia Koszykówki Poznań --:--
22.01.2023 12:00 Enea Basket Junior Poznań - MKK Pyra Poznań --:--
23.01.2023 18:00 Uczniowski Klub Sportowy Mikst Międzychód - Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno --:--

Kolejka XVII

15.10.2022 10:15 KS Akademia Koszykówki Poznań - KK Rycerze Rydzyna 39:96
06.12.2022 18:00 MKS Gromy Nowy Tomyśl - Enea Basket Junior Poznań --:--
25.01.2023 18:00 RAWIA FERRPOL Rawicz - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--
28.01.2023 10:00 Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski --:--
29.01.2023 10:00 MKK Pyra Poznań - Enea Basket Piła-Powiat Pilski --:--

Kolejka XVIII

12.11.2022 12:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - Uczniowski Klub Sportowy Mikst Międzychód 82:45
17.01.2023 18:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno --:--
21.01.2023 12:00 Enea Basket Junior Poznań - RAWIA FERRPOL Rawicz --:--
28.01.2023 11:00 Enea Basket Piła-Powiat Pilski - MKS Gromy Nowy Tomyśl --:--
28.01.2023 13:00 KK Rycerze Rydzyna - MKK Pyra Poznań --:--

Kolejka XIX

20.11.2022 10:00 Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno - Enea Basket Junior Poznań 69:75
14.02.2023 16:15 MKK Pyra Poznań - KS Akademia Koszykówki Poznań --:--
14.02.2023 18:00 MKS Gromy Nowy Tomyśl - KK Rycerze Rydzyna --:--
15.02.2023 11:00 RAWIA FERRPOL Rawicz - Enea Basket Piła-Powiat Pilski --:--
15.02.2023 18:00 Uczniowski Klub Sportowy Mikst Międzychód - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka XX

29.11.2022 18:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 78:101
18.02.2023 12:15 KS Akademia Koszykówki Poznań - MKS Gromy Nowy Tomyśl --:--
18.02.2023 13:00 KK Rycerze Rydzyna - RAWIA FERRPOL Rawicz --:--
19.02.2023 10:00 Enea Basket Piła-Powiat Pilski - Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno --:--
19.02.2023 12:00 Enea Basket Junior Poznań - Uczniowski Klub Sportowy Mikst Międzychód --:--

Kolejka XXI

23.10.2022 10:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - Enea Basket Junior Poznań 55:141
03.12.2022 10:00 Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno - KK Rycerze Rydzyna --:--
22.02.2023 11:00 RAWIA FERRPOL Rawicz - KS Akademia Koszykówki Poznań --:--
22.02.2023 18:00 Uczniowski Klub Sportowy Mikst Międzychód - Enea Basket Piła-Powiat Pilski --:--
23.02.2023 18:00 MKS Gromy Nowy Tomyśl - MKK Pyra Poznań --:--

Kolejka XXII

25.02.2023 10:15 KS Akademia Koszykówki Poznań - Sklep Polski MKK SP 2 Gniezno --:--
25.02.2023 12:00 Enea Basket Piła-Powiat Pilski - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski --:--
25.02.2023 13:00 KK Rycerze Rydzyna - Uczniowski Klub Sportowy Mikst Międzychód --:--
26.02.2023 10:00 MKK Pyra Poznań - RAWIA FERRPOL Rawicz --:--
26.02.2023 12:00 Enea Basket Junior Poznań - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--

Newsletter - zapisz się

Partnerzy

ENEA S.A. Wielkopolska Poznań

Partnerzy medialni

TVP3 Poznań Radio Poznań Głos Wielkopolski