Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

10.10.2021 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna --:--
10.10.2021 ENEA Basket Junior Poznań - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski --:--
10.10.2021 Basket Team Suchy Las - UKS Piątka II Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka II

17.10.2021 UKS Piątka II Ostrów Wlkp. - ENEA Basket Junior Poznań --:--
17.10.2021 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne --:--
24.10.2021 16:00 Basket Grodzisk 2020 - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka III

31.10.2021 ENEA Basket Junior Poznań - Basket Grodzisk 2020 --:--
31.10.2021 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - UKS Piątka II Ostrów Wlkp. --:--
31.10.2021 Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka IV

07.11.2021 UKS Piątka II Ostrów Wlkp. - Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna --:--
07.11.2021 Basket Grodzisk 2020 - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne --:--
14.11.2021 12:00 Basket Team Suchy Las - ENEA Basket Junior Poznań --:--

Kolejka V

21.11.2021 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - Basket Team Suchy Las --:--
21.11.2021 Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna - Basket Grodzisk 2020 --:--
21.11.2021 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - UKS Piątka II Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka VI

28.11.2021 Basket Grodzisk 2020 - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski --:--
28.11.2021 Basket Team Suchy Las - Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna --:--
28.11.2021 ENEA Basket Junior Poznań - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne --:--

Kolejka VII

07.11.2021 10:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - Basket Team Suchy Las --:--
12.12.2021 Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna - ENEA Basket Junior Poznań --:--
12.12.2021 UKS Piątka II Ostrów Wlkp. - Basket Grodzisk 2020 --:--

Kolejka VIII

19.12.2021 UKS Piątka II Ostrów Wlkp. - Basket Team Suchy Las --:--
19.12.2021 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - ENEA Basket Junior Poznań --:--
19.12.2021 Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne --:--

Kolejka IX

03.10.2021 14:00 Basket Team Suchy Las - Basket Grodzisk 2020 --:--
09.01.2022 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski --:--
09.01.2022 ENEA Basket Junior Poznań - UKS Piątka II Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka X

06.02.2022 Basket Grodzisk 2020 - ENEA Basket Junior Poznań --:--
06.02.2022 UKS Piątka II Ostrów Wlkp. - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne --:--
06.02.2022 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna --:--

Kolejka XI

20.02.2022 Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna - UKS Piątka II Ostrów Wlkp. --:--
20.02.2022 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - Basket Grodzisk 2020 --:--
20.02.2022 ENEA Basket Junior Poznań - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka XII

06.03.2022 Basket Team Suchy Las - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne --:--
06.03.2022 Basket Grodzisk 2020 - Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna --:--
06.03.2022 UKS Piątka II Ostrów Wlkp. - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka XIII

13.03.2022 UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski - Basket Grodzisk 2020 --:--
13.03.2022 Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna - Basket Team Suchy Las --:--
13.03.2022 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - ENEA Basket Junior Poznań --:--

Kolejka XIV

27.03.2022 ENEA Basket Junior Poznań - Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna --:--
27.03.2022 Basket Grodzisk 2020 - UKS Piątka II Ostrów Wlkp. --:--
27.03.2022 10:00 Basket Team Suchy Las - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski --:--

Newsletter - zapisz się

Partnerzy

ENEA S.A. Wielkopolska Poznań Autostrada Eksploatacja DECATHLON POSNET

Partnerzy medialni

TVP3 Poznań Radio Poznań Głos Wielkopolski