Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

03.10.2022 15:00 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal 75:95
07.10.2022 20:00 Enea Basket Junior Poznań - Sklep Polski MKK Gniezno 88:56

Kolejka II

04.10.2022 19:00 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - Basket Team Suchy Las 61:56
06.10.2022 20:00 Sklep Polski MKK Gniezno - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 90:74

Kolejka III

10.10.2022 20:00 Enea Basket Junior Poznań - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl 97:77
20.10.2022 18:00 ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal - Sklep Polski MKK Gniezno 73:61

Kolejka IV

19.10.2022 19:00 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 63:71
17.12.2022 17:00 Basket Team Suchy Las - Enea Basket Junior Poznań --:--

Kolejka V

23.10.2022 10:00 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Basket Team Suchy Las 93:59
27.10.2022 18:00 ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl 72:65

Kolejka VI

09.10.2022 18:00 Basket Team Suchy Las - ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal 69:74
30.10.2022 16:00 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - Sklep Polski MKK Gniezno 74:52
07.11.2022 20:00 Enea Basket Junior Poznań - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 79:62

Kolejka VII

22.11.2022 19:30 Sklep Polski MKK Gniezno - Basket Team Suchy Las 75:69
16.12.2022 19:00 ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal - Enea Basket Junior Poznań --:--

Kolejka VIII

10.11.2022 18:15 ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 56:50
18.11.2022 17:00 Sklep Polski MKK Gniezno - Enea Basket Junior Poznań 61:70

Kolejka IX

22.10.2022 12:00 Basket Team Suchy Las - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl 72:76
21.11.2022 15:00 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Sklep Polski MKK Gniezno 78:80

Kolejka X

01.12.2022 19:30 Sklep Polski MKK Gniezno - ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal --:--
02.12.2022 19:45 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - Enea Basket Junior Poznań --:--

Kolejka XI

05.12.2022 15:00 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--
05.12.2022 20:00 Enea Basket Junior Poznań - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka XII

15.10.2022 14:00 Basket Team Suchy Las - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 79:83
10.12.2022 16:00 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal --:--

Kolejka XIII

16.12.2022 16:00 Sklep Polski MKK Gniezno - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--
19.12.2022 15:00 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Enea Basket Junior Poznań --:--
22.12.2022 19:00 ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka XIV

01.10.2022 12:00 Basket Team Suchy Las - Sklep Polski MKK Gniezno 66:89
12.12.2022 19:45 Enea Basket Junior Poznań - ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal --:--

Newsletter - zapisz się

Partnerzy

ENEA S.A. Wielkopolska Poznań

Partnerzy medialni

TVP3 Poznań Radio Poznań Głos Wielkopolski