Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

02.10.2021 BM Stal II Ostrów Wielkopolski - ENEA Basket Junior II Poznań --:--
02.10.2021 BM Stal I Ostrów Wielkopolski - ENEA Basket Junior Poznań --:--
02.10.2021 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - Sklep Polski MKK Gniezno --:--
03.10.2021 12:00 Basket Team Suchy Las - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--

Kolejka II

09.10.2021 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - BM Stal I Ostrów Wielkopolski --:--
09.10.2021 ENEA Basket Junior Poznań - BM Stal II Ostrów Wielkopolski --:--
09.10.2021 Sklep Polski MKK Gniezno - ENEA Basket Junior II Poznań --:--
10.10.2021 17:00 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka III

16.10.2021 BM Stal I Ostrów Wielkopolski - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--
16.10.2021 BM Stal II Ostrów Wielkopolski - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
16.10.2021 ENEA Basket Junior II Poznań - ENEA Basket Junior Poznań --:--
17.10.2021 10:00 Basket Team Suchy Las - Sklep Polski MKK Gniezno --:--

Kolejka IV

23.10.2021 Sklep Polski MKK Gniezno - ENEA Basket Junior Poznań --:--
23.10.2021 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - ENEA Basket Junior II Poznań --:--
23.10.2021 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - BM Stal II Ostrów Wielkopolski --:--
23.10.2021 10:00 Basket Team Suchy Las - BM Stal I Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka V

30.10.2021 10:00 BM Stal II Ostrów Wielkopolski - Basket Team Suchy Las --:--
06.11.2021 BM Stal I Ostrów Wielkopolski - Sklep Polski MKK Gniezno --:--
06.11.2021 ENEA Basket Junior II Poznań - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--
06.11.2021 ENEA Basket Junior Poznań - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--

Kolejka VI

13.11.2021 Sklep Polski MKK Gniezno - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
13.11.2021 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - ENEA Basket Junior Poznań --:--
13.11.2021 BM Stal I Ostrów Wielkopolski - BM Stal II Ostrów Wielkopolski --:--
14.11.2021 12:00 Basket Team Suchy Las - ENEA Basket Junior II Poznań --:--

Kolejka VII

20.11.2021 BM Stal II Ostrów Wielkopolski - Sklep Polski MKK Gniezno --:--
20.11.2021 ENEA Basket Junior II Poznań - BM Stal I Ostrów Wielkopolski --:--
20.11.2021 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--
22.11.2021 20:00 ENEA Basket Junior Poznań - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka VIII

04.12.2021 Sklep Polski MKK Gniezno - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--
04.12.2021 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Basket Team Suchy Las --:--
04.12.2021 ENEA Basket Junior Poznań - BM Stal I Ostrów Wielkopolski --:--
04.12.2021 ENEA Basket Junior II Poznań - BM Stal II Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka IX

11.12.2021 ENEA Basket Junior II Poznań - Sklep Polski MKK Gniezno --:--
11.12.2021 BM Stal II Ostrów Wielkopolski - ENEA Basket Junior Poznań --:--
11.12.2021 BM Stal I Ostrów Wielkopolski - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
11.12.2021 Basket Team Suchy Las - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--

Kolejka X

18.12.2021 Sklep Polski MKK Gniezno - Basket Team Suchy Las --:--
18.12.2021 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - BM Stal I Ostrów Wielkopolski --:--
18.12.2021 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - BM Stal II Ostrów Wielkopolski --:--
18.12.2021 ENEA Basket Junior Poznań - ENEA Basket Junior II Poznań --:--

Kolejka XI

08.01.2022 ENEA Basket Junior Poznań - Sklep Polski MKK Gniezno --:--
08.01.2022 ENEA Basket Junior II Poznań - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--
08.01.2022 BM Stal II Ostrów Wielkopolski - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--
08.01.2022 BM Stal I Ostrów Wielkopolski - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka XII

05.02.2022 Sklep Polski MKK Gniezno - BM Stal I Ostrów Wielkopolski --:--
05.02.2022 Basket Team Suchy Las - BM Stal II Ostrów Wielkopolski --:--
05.02.2022 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - ENEA Basket Junior II Poznań --:--
05.02.2022 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - ENEA Basket Junior Poznań --:--

Kolejka XIII

12.02.2022 MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - Sklep Polski MKK Gniezno --:--
12.02.2022 ENEA Basket Junior Poznań - Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl --:--
12.02.2022 ENEA Basket Junior II Poznań - Basket Team Suchy Las --:--
12.02.2022 BM Stal II Ostrów Wielkopolski - BM Stal I Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka XIV

19.02.2022 Sklep Polski MKK Gniezno - BM Stal II Ostrów Wielkopolski --:--
19.02.2022 BM Stal I Ostrów Wielkopolski - ENEA Basket Junior II Poznań --:--
19.02.2022 Basket Team Suchy Las - ENEA Basket Junior Poznań --:--
19.02.2022 Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl - MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań --:--

Newsletter - zapisz się

Partnerzy

ENEA S.A. Wielkopolska Poznań Autostrada Eksploatacja DECATHLON POSNET

Partnerzy medialni

TVP3 Poznań Radio Poznań Głos Wielkopolski