ROZGRYWKI:
Baganc Leonard Enea Basket Poznań
Banaszek Patryk Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Becelewski Marcel Enea Basket Poznań
Bednarek Mateusz MKK Basket Koszalin
Berczyński Wiktor Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Bębenkowski Iwo Enea Basket Poznań
Bierca Bogdan PGE Spójnia ZS2 Stargard
Dec Nikodem MKK Basket Koszalin
Dębicki Jakub KLUB KOSZYKÓWKI MAJBASKET SZCZECIN
Dębicz Maksymilian KLUB KOSZYKÓWKI MAJBASKET SZCZECIN
Dębowski Jakub KLUB KOSZYKÓWKI MAJBASKET SZCZECIN
Długosz Aleksander PGE Spójnia ZS2 Stargard
Dudek Wojtek PGE Spójnia ZS2 Stargard
Gąsecki Bartosz PGE Spójnia ZS2 Stargard
Gieniusz Aleksander KLUB KOSZYKÓWKI MAJBASKET SZCZECIN
Gola Franciszek Enea Basket Poznań
Goliwąs Marcin Enea Basket Poznań
Gonerko Mikołaj KLUB KOSZYKÓWKI MAJBASKET SZCZECIN
Grabizna Victor Enea Basket Poznań
Grudziński Alan PGE Spójnia ZS2 Stargard
Jakubczak Rafał KLUB KOSZYKÓWKI MAJBASKET SZCZECIN
Jakubiak Antoni MKS Gromy Nowy Tomyśl
Janikowski Wiktor PGE Spójnia ZS2 Stargard
Janowicz Bartosz Enea Basket Poznań
Jasiński Jan Enea Basket Poznań
Jasiński Tomasz KLUB KOSZYKÓWKI MAJBASKET SZCZECIN
Jaszczak Bartosz Enea Basket Poznań
Jaśkowiak Jerzy Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Jaśkowiak Kosma Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Kacperski Marcel MKS Gromy Nowy Tomyśl
Kaczmarek Mikołaj MKS Gromy Nowy Tomyśl
Kalukajtys Maksymilian PGE Spójnia ZS2 Stargard
Kałek Kamil Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Kamieniarz Filip MKK Basket Koszalin
Kasprowicz Tymon Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Kawczyński Adrian PGE Spójnia ZS2 Stargard
Kiewra Mateusz PGE Spójnia ZS2 Stargard
Kluj Tymoteusz MKS Gromy Nowy Tomyśl
Koch Szymon Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Kołodziej Aleksander Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Korytowski Karol Enea Basket Poznań
Korzekwa Nikodem KLUB KOSZYKÓWKI MAJBASKET SZCZECIN
Kosiński Waldemar KLUB KOSZYKÓWKI MAJBASKET SZCZECIN
Kostrzewa Stanisław Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Kowalak Kamil Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Koziński Szymon Enea Basket Poznań
Kozubek Hubert PGE Spójnia ZS2 Stargard
Krajewski Hubert MKS Gromy Nowy Tomyśl
Krajewski Szymon KLUB KOSZYKÓWKI MAJBASKET SZCZECIN
Kujawa Ksawery MKK Basket Koszalin
Kukliński Jakub Enea Basket Poznań
Mac Igor PGE Spójnia ZS2 Stargard
Majcher Stefan KLUB KOSZYKÓWKI MAJBASKET SZCZECIN
Majcherek Antoni KLUB KOSZYKÓWKI MAJBASKET SZCZECIN
Majcherowicz Wojciech PGE Spójnia ZS2 Stargard
Marcinowicz Gracjan PGE Spójnia ZS2 Stargard
Medeński Konrad KLUB KOSZYKÓWKI MAJBASKET SZCZECIN
Meller Kacper Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Michałowski Kacper Enea Basket Poznań
Mika Jakub PGE Spójnia ZS2 Stargard
Mikulski Hubert KLUB KOSZYKÓWKI MAJBASKET SZCZECIN
Miler Aleksander Enea Basket Poznań
Miziołek Wojciech PGE Spójnia ZS2 Stargard
Paterkowski Jakub PGE Spójnia ZS2 Stargard
Pewiński Wojciech KLUB KOSZYKÓWKI MAJBASKET SZCZECIN
Piasecki Adrian MKK Basket Koszalin
Piechowiak Jakub Enea Basket Poznań
Pietraś Piotr PGE Spójnia ZS2 Stargard
Plech Borys MKK Basket Koszalin
Polak Łukasz Enea Basket Poznań
Polus Marcel Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Południak Patryk KLUB KOSZYKÓWKI MAJBASKET SZCZECIN
Popławski Szymon PGE Spójnia ZS2 Stargard
Prokopczuk Adam Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Sałapatek Szymon Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Sienkiewicz Dawid PGE Spójnia ZS2 Stargard
Skóra Iwo KLUB KOSZYKÓWKI MAJBASKET SZCZECIN
Słomiński Maciej Enea Basket Poznań
Słowiński Sebastian PGE Spójnia ZS2 Stargard
Smoliński Mikołaj KLUB KOSZYKÓWKI MAJBASKET SZCZECIN
Sokołowski Stanisław MKK Basket Koszalin
Sosnowski Alek Enea Basket Poznań
Stroiński Milan Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Strzyga Bartosz PGE Spójnia ZS2 Stargard
Sumera Wiktor PGE Spójnia ZS2 Stargard
Sydor Dawid KLUB KOSZYKÓWKI MAJBASKET SZCZECIN
Szagdaj Leszek PGE Spójnia ZS2 Stargard
Szkudlarek Michał Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Szućko Jakub PGE Spójnia ZS2 Stargard
Szulc Antoni MKS Gromy Nowy Tomyśl
Szulc Piotr Enea Basket Poznań
Szułczyński Kamil MKS Gromy Nowy Tomyśl
Szymanowski Kacper KLUB KOSZYKÓWKI MAJBASKET SZCZECIN
Walczak Wiktor KLUB KOSZYKÓWKI MAJBASKET SZCZECIN
Walków Antoni Enea Basket Poznań
Waskan Michał MKK Basket Koszalin
Waszkiewicz Jakub PGE Spójnia ZS2 Stargard
Wawrzyniak Franciszek Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Witczak Wojciech MKS Gromy Nowy Tomyśl
Wizła Antoni Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań