Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

04.06.2021

Odsłon: 739

Marcin Madanowski

Letni obóz kadry KWM Dziewcząt r. 2008/09

W dniach 10-19 lipca w Sierakowie odbędzie się tenia konsultacja szkoleniowa Kadry Wielkopolski Dziewcząt rocznika 2008/09.

 Trenerzy Mateusz Dwornik - MKS MOS Konin i Katarzyna Motyl - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. powołali na nią następujące zawodniczki:

1. RADEK MICHALINA - BASKET TEAM SUCHY LAS
2. SKOBEL JUDYTA - BASKET TEAM SUCHY LAS
3. MAJCHRZAK PATRYCJA - ENEA AZS POZNAŃ
4. SKOLASIŃSKA IGA - ENEA AZS POZNAŃ
5. RAGAMAN NADIA - ENEA AZS POZNAŃ
6. SIELICKA HANNA - MUKS POZNAŃ
7. KAJDAN NATALIA - MUKS POZNAŃ
8. KOŁODZIŃSKA LIDIA - MUKS POZNAŃ
9. MIELNYK DARIA - MUKS POZNAŃ
10. ZIELIŃSKA IGA - MUKS POZNAŃ
11. BRUCZYŃSKA BARBARA - MUKS POZNAŃ
12. SEMMLER MAJA - MUKS POZNAŃ
13. FRĄCKOWIAK MARIA - UKS LIDER SWARZĘDZ
14. KOBYLIŃSKA ALICJA - UKS LIDER SWARZĘDZ
15. MIERZEJEWSKA MARIKA - UKS LIDER SWARZĘDZ
16. SIKORA ANTONINA - UKS LIDER SWARZĘDZ
17. ZAJĄC JULIA - UKS LIDER SWARZĘDZ
18. KUCHCIŃSKA ANTONINA - UKS LIDER SWARZĘDZ
19. MAJ ANTONINA - UKS LIDER SWARZĘDZ
20. FLASZAK GABRIELA - UKS LIDER SWARZĘDZ
21. KEMPIŃSKA PAULINA - UKS VICTORIA PLEWISKA
22. STEFANOWICZ GABRIELA - UKS MOSKAWA ŚRODA WIELKOPOLSKA
23. WIECZOREK NATALIA - UKS GO BASKET KICIN
24. CZAPLA MILENA - UKS KORMORAN SIERAKÓW
25. RÓJ ZOFIA - UKS KORMORAN SIERAKÓW
26. GRZESIAK ANNA - UKS KORMORAN SIERAKÓW
27. HANAK WIKTORIA - KS BASKET PILA
28. GABRYŚ RÓŻA - KS PLAY BASKET KRASZEWICE
29. KOSMALA ALEKSANDRA - KS PLAY BASKET KRASZEWICE
30. KUCZYŃSKA MICHALINA - KS PLAY BASKET KRASZEWICE
31. WRÓBEL MARIA - MKS MOS KONIN
32. OLEJNICZAK MAJA - MKS MOS KONIN
33. NIEDŹWIECKA LENA - MKS MOS KONIN
34. STASZAK MAJA - MKS MOS KONIN
35. SKRZYPCZAK WERONIKA - MKS TĘCZA LESZNO
36. MARCZYŃSKA ZUZANNA - MKS TĘCZA LESZNO
37. KRYŚ WERONIKA - RKKS RAWIA RAWICZ
38. STOLAŚ JULIA - RKKS RAWIA RAWICZ
39. BĄK JOANNA - DREAM TEAM NOWY TOMYŚL
40. OSZEJKO KLAUDIA - DREAM TEAM NOWY TOMYŚL
41. NIESPODZIANA MATYLDA - UKS DWÓJKA ROGOŹNO
42. JASIK IGA - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP.
43. WASIELAK ALEKSANDRA - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP.
44. CHMIELECKA MAJA - UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP.
45. SKOWRONEK LENA - UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP.
46. KSIELEWSKA OLGA - UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP.
47. DUSZA LENA - UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP.
48. WOJTYSIAK JULIA - UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP.

Pełna treść POWOŁANIA

 

Newsletter - zapisz się

Partnerzy

ENEA S.A. Wielkopolska Poznań Autostrada Eksploatacja DECATHLON POSNET

Partnerzy medialni

TVP3 Poznań Radio Poznań Głos Wielkopolski