ROZGRYWKI:
Badziński Karol SKS KORONA ZAKRZEWO
Banach Hubert UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Banasiak Maksymilian UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP.
Baran Tomasz KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Bartkowiak Jan Biofarm Basket Junior Poznań
Bartkowiak Kryspin UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP.
Bartkowiak Piotr Biofarm Basket Junior Poznań
Bartoszko Alan UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP.
Biedny Hubert UKS Lider Swarzędz
Bieganek Dominik UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP.
Bielat Karol SKS KORONA ZAKRZEWO
Bogusławski Eryk UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP.
Borowicz Borys SKS KORONA ZAKRZEWO
Buchwald Jakub KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Ceglarski Mateusz UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Cessa Alan UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Chałupka Jakub UKS Lider Swarzędz
Chlebowski Igor SKS KORONA ZAKRZEWO
Ciążkowski Jakub BC OBRA KOŚCIAN
Cieplik Maciej UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP.
Cierniak Jakub UKS JEDYNKA PLESZEW
Czajczyński Michał KTKOSZ KALISZ
Degler Robert KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Detz Szymon KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Dłoniak Maksym KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Długiewicz Kamil UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP.
Dolata Bartosz KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Domański Michał Biofarm Basket Junior Poznań
Dominiczak Antoni BC OBRA KOŚCIAN
Dudek Nikodem UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP.
Galak-Nowotko Oliwier MKK PYRA POZNAŃ
Gawełek Jan UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP.
Gawroński Oliwier UKS JEDYNKA PLESZEW
Gąsiorowski Kacper Biofarm Basket Junior Poznań
Gerlich Aleksander UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP.
Glinkowski Oliwier KTKOSZ KALISZ
Głębowski Patryk KTKOSZ KALISZ
Gnaciński Michał KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Godula Tymoteusz MKS GROMY NOWY TOMYŚL
Gogola Piotr MKS GROMY NOWY TOMYŚL
Gomulak Tymon UKS Lider Swarzędz
Gorzelany Filip BASKET TEAM SUCHY LAS
Graff Tymoteusz UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP.
Grobelny Grzegorz UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP.
Grodzki Dawid Biofarm Basket Junior Poznań
Jackowski Oskar UKS Lider Swarzędz
Jagodziński Piotr MKK PYRA POZNAŃ
Janas Jacek UKS Lider Swarzędz
Janka Maciej SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO
Janos Jakub UKS JEDYNKA PLESZEW
Janowicz Adam UKKS ISKRA OSIECZNA
Janowicz Jakub UKKS ISKRA OSIECZNA
Janowicz Jędrzej UKKS ISKRA OSIECZNA
Jarzembowski Bartosz SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO
Kaczmarek Jakub BASKET TEAM SUCHY LAS
Kaczmarek Kacper UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP.
Kaczyński Kajetan SKS KORONA ZAKRZEWO
Kamiński Mikołaj SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO
Kamzol Norbert KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Kaźmierczak Wiktor UKS JEDYNKA PLESZEW
Kempski Radosław SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO
Kierzowski Filip KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Klikowicz Kacper SKS KORONA ZAKRZEWO
Klimacki Hubert BASKET TEAM SUCHY LAS
Klóska Piotr UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP.
Kluj Jonasz MKS GROMY NOWY TOMYŚL
Knop Franciszek MKS GROMY NOWY TOMYŚL
Kober Nikodem MKS GROMY NOWY TOMYŚL
Kociemba Jakub UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP.
Kolasiński Kacper SKS KORONA ZAKRZEWO
Kolenda Mateusz UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP.
Kołek Kacper UKS Lider Swarzędz
Kortus Kacper MKS GROMY NOWY TOMYŚL
Koszyca Szymon SKS KORONA ZAKRZEWO
Kościelniak Eryk SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO
Kowalówka Jakub Biofarm Basket Junior Poznań
Kowalski Franciszek Biofarm Basket Junior Poznań
Kowalski Maciej UKKS ISKRA OSIECZNA
Kozłowicz Jakub SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO
Krakowski Kacper UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP.
Krawczyk Nikodem Biofarm Basket Junior Poznań
Krawiecki Antoni SKS KORONA ZAKRZEWO
Krupiński Stanisław Biofarm Basket Junior Poznań
Kruszyński Jacek Biofarm Basket Junior Poznań
Krzywicki Alan UKS Lider Swarzędz
Krzyżaniak Mateusz UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Krzyżański Franciszek UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Kubacki Simone UKKS ISKRA OSIECZNA
Kubiś Juliusz KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Kuca Adrian UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Kuczyński Patryk MKK PYRA POZNAŃ
Kujawa Szymon UKS JEDYNKA PLESZEW
Kulig Jędrzej UKS JEDYNKA PLESZEW
Kunik Wiktor UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Kupczyński Tymoteusz KTKOSZ KALISZ
Kurka Oliwier SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO
Maciejewski Jakub MKK PYRA POZNAŃ
Maćkowiak Jan UKKS ISKRA OSIECZNA
Maćkowiak Stanisław UKKS ISKRA OSIECZNA
Madanowski Maksymilian UKS Lider Swarzędz
Majewski Antoni BC OBRA KOŚCIAN
Majewski Marcin UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Majorek Tomasz UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Malczewski Patryk SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO
Mania Filip MKS GROMY NOWY TOMYŚL
Marchlewski Sebastian BASKET TEAM SUCHY LAS
Mastalerz Igor SKS KORONA ZAKRZEWO
Melonek Mikołaj MKS GROMY NOWY TOMYŚL
Michalski Piotr SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO
Mieloch Piotr BASKET TEAM SUCHY LAS
Mikołajczyk Antoni UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP.
Mirowski Wojtek KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Miśkiewicz Łukasz UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP.
Mitek Dominik Biofarm Basket Junior Poznań
Młodak Dawid UKS JEDYNKA PLESZEW
Molik Mateusz UKS MIKST MIĘDZYCHÓD
Pańczak Aleksander MKK PYRA POZNAŃ
Papierz Gaspar MKS GROMY NOWY TOMYŚL
Paradowski Jan UKKS ISKRA OSIECZNA
Pawlak Mikołaj SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO
Pawlicki Michał BASKET TEAM SUCHY LAS
Pawłowicz Marcin Biofarm Basket Junior Poznań
Pepel Igor Biofarm Basket Junior Poznań
Pietrzak Kacper BC OBRA KOŚCIAN
Piotrowicz Filip SKS KORONA ZAKRZEWO
Połomski Artur MKK PYRA POZNAŃ
Ponitka Kacper UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP.
Przytuła Kacper UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP.
Przywarski Jakub Biofarm Basket Junior Poznań
Sadowski Wojciech BC OBRA KOŚCIAN
Samolak Piotr UKKS ISKRA OSIECZNA
Samolak Wojciech UKKS ISKRA OSIECZNA
Sawada Julian UKS JEDYNKA PLESZEW
Siekierczak Antoni KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Siębor Wojciech MKS GROMY NOWY TOMYŚL
Sitarski Piotr KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Skowronek Filip UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP.
Skowroński Stanisław SKS KORONA ZAKRZEWO
Skrobaniak Maciej MKK PYRA POZNAŃ
Smektała Aleksander UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP.
Sobczyński Konstanty BASKET TEAM SUCHY LAS
Sobkowiak Mateusz Biofarm Basket Junior Poznań
Sołtysiak Mikołaj UKS JEDYNKA PLESZEW
Stachowiak Tobiasz BASKET TEAM SUCHY LAS
Stanich Tymoteusz UKS JEDYNKA PLESZEW
Starosta Kamil MKK PYRA POZNAŃ
Stasiak Michał UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP.
Staszak Mateusz Biofarm Basket Junior Poznań
Staszak Mikołaj Biofarm Basket Junior Poznań
Szczęsny Piotr BASKET TEAM SUCHY LAS
Szermer Mikołaj BC OBRA KOŚCIAN
Szydlik Oskar BASKET TEAM SUCHY LAS
Szymański Patryk MKS GROMY NOWY TOMYŚL
Walczak Mateusz KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Waniak Antoni UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP.
Warzybok Remigiusz MKK PYRA POZNAŃ
Wereszczyński Mikołaj UKS Lider Swarzędz
Wieczorek Aleksander Biofarm Basket Junior Poznań
Wieczorek Franciszek MKK PYRA POZNAŃ
Wieczorek Konrad Biofarm Basket Junior Poznań
Wieczorek Maksymilian Biofarm Basket Junior Poznań
Wierzejewski Jakub BC OBRA KOŚCIAN
Wilk Dawid UKKS ISKRA OSIECZNA
Wojciechowski Adam UKS Lider Swarzędz
Wojciechowski Marcin UKS Lider Swarzędz
Wojdat Filip KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ
Wojtczak Jakub UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP.
Woźniak Jakub SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO
Woźniak Jakub UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP.
Zagórowski Artur Biofarm Basket Junior Poznań
Zajdowski Michał BASKET TEAM SUCHY LAS
Zajdowski Piotr BASKET TEAM SUCHY LAS
Zakrzewski Błażej MKK PYRA POZNAŃ
Zbyszewski Aleksander BASKET TEAM SUCHY LAS
Zdankiewicz Sebastian UKS Lider Swarzędz
Zieliński Adam SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO
Zieliński Jakub MKS GROMY NOWY TOMYŚL
Zieliński Maksymilian UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP.
Ziemek Igor MKS GROMY NOWY TOMYŚL