Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Zuzanna Nowak UKS Dream Team Nowy Tomyśl 15 409 27.27
2. Olga Kisielewska UKS Piątka Ostrów Wlkp. 18 381 21.17
3. Gabriela STEFANOWICZ UKS Victoria Plewiska 19 336 17.68
4. Zuzanna Marczyńska POMPAX Tęcza Leszno 17 330 19.41
5. Maja Bartczak MKS MOS Konin 18 325 18.06
6. Lena Olejnik UKS Piątka Ostrów Wlkp. 19 300 15.79
7. Weronika Cegiełka KS Play Basket Kraszewice 15 293 19.53
8. Karina Wiertel UKS Delfin Kłecko 19 269 14.16
9. Maja Dreszczyk MUKS Poznań 15 267 17.80
10. Alicja Brodziak MUKS Poznań 12 267 22.25
11. Weronika Gomulec UKS Dwójka Rogoźno 15 255 17.00
12. Amelia Purgiel UKS Dwójka Rogoźno 12 253 21.08
13. Natalia Kacprowska UKS Delfin Kłecko 18 247 13.72
14. Amelia Berkowska UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 17 240 14.12
15. Iga Woźna Enea AZS I Poznań, Enea AZS II Poznań 14 210 15.00
16. Julia Makowiecka POMPAX Tęcza Leszno 14 205 14.64
17. Aleksandra Poprawska POMPAX Tęcza Leszno 11 205 18.64
18. Gabriela Strańczyk Basket Team Suchy Las 18 204 11.33
19. Kinga Kin UKS Dream Team Nowy Tomyśl 15 204 13.60
20. Weronika Skrzypczak POMPAX Tęcza Leszno 18 204 11.33
21. Gabriela Ławniczak MKS MOS Konin 18 192 10.67
22. Kornelia Miernik UKS Kormoran Sieraków 15 191 12.73
23. Oliwia Senenko Enea AZS I Poznań, Enea AZS II Poznań 10 188 18.80
24. Nadia Jamroszczak MKS MOS Konin 19 186 9.79
25. Oliwia Jarmurz Basket Team Suchy Las 15 185 12.33
26. Julia Sierżant Enea AZS II Poznań 14 185 13.21
27. Paulina Kosmala KS Play Basket Kraszewice 12 182 15.17
28. Martyna Szałek UKS Delfin Kłecko 18 179 9.94
29. Nicole Owczarz UKS Lider Swarzędz 12 179 14.92
30. Amelia Namysł UKS Batory SP 11 Ostrów Wielkopolski 13 179 13.77
31. Natalia Polak UKS Lider Swarzędz 13 175 13.46
32. Ewa Kobylańska UKS Piątka Ostrów Wlkp. 17 173 10.18
33. Agata Grobelna UKS Batory SP 11 Ostrów Wielkopolski 12 160 13.33
34. Zuzanna Winkel MUKS Poznań 10 156 15.60
35. Martyna Hałasik Enea AZS I Poznań, Enea AZS II Poznań 12 154 12.83
36. Emilia Mierzyńska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 15 152 10.13
37. Patrycja Majchrzak Enea AZS II Poznań 13 152 11.69
38. Wiktoria Lerczak Enea AZS I Poznań, Enea AZS II Poznań 12 150 12.50
39. Wiktoria Brzostowicz Enea AZS I Poznań, Enea AZS II Poznań 14 148 10.57
40. Lena Lisiecka UKS Kormoran Sieraków 10 147 14.70
41. Oliwia Janicka Enea AZS I Poznań, Enea AZS II Poznań 14 147 10.50
42. Natasza Konarczyk Enea AZS I Poznań, Enea AZS II Poznań 9 142 15.78
43. Liliana Maciejewska Enea AZS I Poznań, Enea AZS II Poznań 14 142 10.14
44. Oliwia Wołyniec POMPAX Tęcza Leszno 18 141 7.83
45. Melania FORYSIAK UKS Victoria Plewiska 20 140 7.00
46. Zuzanna Krzyżaniak UKS Kormoran Sieraków 14 136 9.07
47. Julia Januchowska UKS Dwójka Rogoźno 11 135 12.27
48. Wiktoria Maleszka UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 11 129 11.73
49. MARCELINA SILCZAK POMPAX Tęcza Leszno 14 127 9.07
50. Klaudia Oszejko UKS Dream Team Nowy Tomyśl 15 122 8.13
51. Olga MAJTCZAK UKS Victoria Plewiska 16 121 7.56
52. Joanna Maria Proszkiewicz UKS Dwójka Rogoźno 9 120 13.33
53. Anna Grzesiak UKS Kormoran Sieraków 12 120 10.00
54. Aleksandra Kubiak UKS Lider Swarzędz 8 118 14.75
55. Milena Czapla UKS Kormoran Sieraków 15 112 7.47
56. Judyta Skobel Basket Team Suchy Las 17 111 6.53
57. Weronika Kierzkowska UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 10 111 11.10
58. Łucja RUDOMINA UKS Victoria Plewiska 20 109 5.45
59. Wiktoria Turonek UKS Delfin Kłecko 16 109 6.81
60. Lena Dusza UKS Piątka Ostrów Wlkp. 18 109 6.06
61. Aleksandra Olejniczak Basket Team Suchy Las 19 109 5.74
62. Lena Niedźwiecka MKS MOS Konin 16 108 6.75
63. Maja Molewska Enea AZS I Poznań, Enea AZS II Poznań 12 108 9.00
64. Julia Parniewicz UKS Dream Team Nowy Tomyśl 15 105 7.00
65. Weronika Meller Enea AZS I Poznań, Enea AZS II Poznań 10 103 10.30
66. Katarzyna Michalak Basket Team Suchy Las 19 101 5.32
67. Martyna Łuczak UKS Lider Swarzędz 14 101 7.21
68. Julia Wojtysiak UKS Piątka Ostrów Wlkp. 17 100 5.88
69. Julia Nowak UKS Kormoran Sieraków 12 95 7.92
70. Zuzanna Rybacka Enea AZS I Poznań, Enea AZS II Poznań 15 93 6.20
71. Anna Lewandowska Enea AZS I Poznań, Enea AZS II Poznań 11 90 8.18
72. Zuzanna Kowalczyk MKS MOS Konin 18 89 4.94
73. Nikola Kowalczyk KS Play Basket Kraszewice 13 86 6.62
74. Nikola Gust UKS Dwójka Rogoźno 14 85 6.07
75. Paulina Strzelczenia UKS Delfin Kłecko 14 85 6.07
76. Julia Stodziesz UKS Batory SP 11 Ostrów Wielkopolski 13 85 6.54
77. Oliwia Janicka UKS Lider Swarzędz 12 84 7.00
78. Eliza Basińska UKS Kormoran Sieraków 15 83 5.53
79. Antonina Maj UKS Lider Swarzędz 10 83 8.30
80. Amelia Promińska MUKS Poznań 15 79 5.27
81. Oliwia Held MUKS Poznań 15 77 5.13
82. Dominika Kędzierska MKS MOS Konin 18 77 4.28
83. Jadwiga Pluta Basket Team Suchy Las 18 75 4.17
84. Olga Urbaniak MUKS Poznań 14 75 5.36
85. Joanna Bąk UKS Dream Team Nowy Tomyśl 14 74 5.29
86. Maria KIERSK UKS Victoria Plewiska 20 73 3.65
87. Patrycja Widzińska UKS Batory SP 11 Ostrów Wielkopolski 14 72 5.14
88. Julia Kowal UKS Batory SP 11 Ostrów Wielkopolski 13 71 5.46
89. Julia Zawieja UKS Lider Swarzędz 11 71 6.45
90. Oliwia Orszulak UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 17 70 4.12
91. Weronika Czarnecka MUKS Poznań 15 70 4.67
92. Zuzanna Mroczek MUKS Poznań 12 67 5.58
93. Patrycja Sznajder UKS Lider Swarzędz 13 64 4.92
94. Tatiana Wawrocka UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 15 63 4.20
95. Anna Łata POMPAX Tęcza Leszno 18 63 3.50
96. Zofia Zywert UKS Kormoran Sieraków 14 61 4.36
97. Nadia Ragaman Enea AZS II Poznań 14 59 4.21
98. Aleksandra Grajaszek UKS Batory SP 11 Ostrów Wielkopolski 13 56 4.31
99. Marta Grabarczyk UKS Dwójka Rogoźno 14 53 3.79
100. Michalina Przybył UKS Dwójka Rogoźno 13 53 4.08
101. Marta Musiał Basket Team Suchy Las 13 52 4.00
102. Gabriela Flaszak UKS Lider Swarzędz 12 52 4.33
103. Joanna Szuleta KS Play Basket Kraszewice 15 51 3.40
104. Natalia Bergander Basket Team Suchy Las 19 49 2.58
105. Maja Środecka UKS Kormoran Sieraków 9 49 5.44
106. Lena Skowronek UKS Piątka Ostrów Wlkp. 14 49 3.50
107. Maja Dębowska MKS MOS Konin 14 48 3.43
108. Antonina Klemczak MUKS Poznań 17 48 2.82
109. Maja Ostenda UKS Piątka Ostrów Wlkp. 14 47 3.36
110. Paulina KEMPIŃSKA UKS Victoria Plewiska 15 45 2.81
111. Marianna Kubiak UKS Dwójka Rogoźno 14 44 3.14
112. Kinga Szymaniak MUKS Poznań 12 44 3.67
113. Agata KEMPIŃSKA UKS Victoria Plewiska 14 41 2.93
114. Klaudia MAJCHER UKS Victoria Plewiska 17 40 2.35
115. Zuzanna Szymańska Basket Team Suchy Las 10 39 3.90
116. Marta Gibki UKS Lider Swarzędz 12 39 3.25
117. Marietta Sadowska UKS Delfin Kłecko 18 39 2.17
118. Oleksandra DUDOVA UKS Victoria Plewiska 16 39 2.44
119. Julia Trzeciak Basket Team Suchy Las 11 38 3.45
120. Monika STEFANOWICZ UKS Victoria Plewiska 12 37 3.08
121. Dominika Chaniewicz Enea AZS I Poznań, Enea AZS II Poznań 12 37 3.08
122. Maja Frankiewicz UKS Piątka Ostrów Wlkp. 17 37 2.18
123. Maria Pniewska UKS Delfin Kłecko 16 37 2.31
124. Anna Łoś POMPAX Tęcza Leszno 18 37 2.06
125. Zuzanna Szturmińska UKS Dwójka Rogoźno 13 36 2.77
126. Martyna Witych KS Play Basket Kraszewice 11 35 3.18
127. Nadia Grzesiak UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 12 35 2.92
128. Oliwia Lisek Basket Team Suchy Las 17 34 2.00
129. Martyna Jastrzębska KS Play Basket Kraszewice 15 34 2.27
130. Nikola Miazga UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 15 33 2.20
131. Zofia Rój UKS Kormoran Sieraków 11 32 2.91
132. Julia Drapała UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 15 32 2.13
133. Anna Kledzik UKS Dwójka Rogoźno 11 31 2.82
134. Laura Maciuszek UKS Delfin Kłecko 14 31 2.21
135. Alina Płócienniczak MUKS Poznań 9 30 3.33
136. Marianna Rozwadowska Enea AZS I Poznań, Enea AZS II Poznań 12 29 2.42
137. Urszula Żyto Basket Team Suchy Las 11 25 2.27
138. Patrycja Nietupska Enea AZS I Poznań, Enea AZS II Poznań 13 25 1.92
139. Natalia Kiełpińska UKS Delfin Kłecko 13 25 1.92
140. Oksana Cebulska Enea AZS I Poznań, Enea AZS II Poznań 10 25 2.50
141. Adrianna Kuświk KS Play Basket Kraszewice 10 24 2.40
142. Zofia Cieślicka UKS Delfin Kłecko 10 23 2.30
143. Emilia Grzegorowska UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 16 23 1.35
144. Wiktoria Bryzek Enea AZS I Poznań, Enea AZS II Poznań 8 22 2.75
145. Zuzanna Sawala UKS Kormoran Sieraków 12 22 1.83
146. Michalina Radek Basket Team Suchy Las 12 22 1.83
147. Daria Posadzy UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 15 21 1.40
148. Viktoria Kałek UKS Dream Team Nowy Tomyśl 10 19 1.90
149. Aleksandra Kosmala KS Play Basket Kraszewice 13 19 1.46
150. Oliwia Błażejewska POMPAX Tęcza Leszno 14 18 1.29
151. Nikola Jeziorek KS Play Basket Kraszewice 12 18 1.50
152. Sara Polarczyk UKS Piątka Ostrów Wlkp. 14 18 1.29
153. Martyna Alamenciak UKS Delfin Kłecko 14 18 1.29
154. Zuzanna Piaskowska UKS Batory SP 11 Ostrów Wielkopolski 12 16 1.33
155. Maja Staszak MKS MOS Konin 11 16 1.45
156. Patrycja Kujbida UKS Dream Team Nowy Tomyśl 12 16 1.33
157. Amelia CZERWIŃSKA UKS Victoria Plewiska 15 15 1.00
158. Julita Jakubczyk Enea AZS I Poznań, Enea AZS II Poznań 13 15 1.15
159. Wiktoria Gola Enea AZS I Poznań 8 14 1.75
160. Olivia Majdecka UKS Piątka Ostrów Wlkp. 18 14 0.78
161. Liliana Mateja UKS Dwójka Rogoźno 9 14 1.56
162. Paulina Siewruk POMPAX Tęcza Leszno 15 14 0.93
163. Anna Just UKS Dwójka Rogoźno 9 14 1.56
164. Paulina Buczek POMPAX Tęcza Leszno 10 13 1.30
165. Natalia Lenort UKS Lider Swarzędz 13 13 1.00
166. Matylda Waberska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 9 12 1.33
167. Oliwia Szramkiewicz UKS Lider Swarzędz 8 12 1.50
168. Sandra Zielińska UKS Batory SP 11 Ostrów Wielkopolski 11 12 1.09
169. Olga Wojtkowiak MUKS Poznań 11 10 0.91
170. Vanessa Kaczmarek UKS Delfin Kłecko 13 10 0.77
171. Maja Drobnikowska UKS Piątka Ostrów Wlkp. 15 9 0.60
172. Maja Grablewska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 8 8 1.00
173. Kornelia Kędzia KS Play Basket Kraszewice 10 8 0.80
174. Liwia KRZYWDA UKS Victoria Plewiska 15 7 0.47
175. Natalia Owczarek UKS Batory SP 11 Ostrów Wielkopolski 10 7 0.70
176. Aleksandra STRYCHARCZYK UKS Victoria Plewiska 12 7 0.58
177. Amelia Bąbelek UKS Dream Team Nowy Tomyśl 13 7 0.54
178. Julia Dukarska MKS MOS Konin 16 6 0.38
179. Julia Gawron UKS Dream Team Nowy Tomyśl 13 6 0.46
180. Amelia Nowak MKS MOS Konin 19 5 0.26
181. Iga Skolasińska Enea AZS II Poznań 7 4 0.57
182. Oliwia Kubiak UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 16 4 0.25
183. Amelia Wróbel UKS Batory SP 11 Ostrów Wielkopolski 11 4 0.36
184. Patrycja Kordońska UKS Delfin Kłecko 14 4 0.29
185. Katarzyna Jeziorek KS Play Basket Kraszewice 9 3 0.33
186. Małgorzata Matuszczak UKS Piątka Ostrów Wlkp. 11 2 0.18
187. Zuzanna Mikołajczyk UKS Batory SP 11 Ostrów Wielkopolski 13 0 0.00
188. Aleksandra Gatkowska KS Play Basket Kraszewice 9 0 0.00

Partnerzy

ENEA S.A. Wielkopolska Poznań Autostrada Eksploatacja DECATHLON POSNET

Partnerzy medialni

TVP3 Poznań Radio Poznań Głos Wielkopolski